Slide wirtualne biuro
usługa dla firm
Każdy nasz klient otrzymuje możliwość w pełni legalnej,
potwierdzonej umową najmu, rejestracji działalności
gospodarczej pod adresem naszego biura,
które mieści się w centrum Białegostoku.
Slide
Oferujemy kilka pakietów
każde z proponowanych rozwiązań
pozwala dopasować wymagania do Państwa potrzeb.
poznaj szeczgóły pakietów

Wirtualne biuro – Białystok

Wirtualne Biuro to najnowocześniejsza forma prowadzenia firmy. Idąc z duchem czasów, jednocześnie dbając o cenny czas naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych przedsiębiorców chcących prężnie działać w biznesie. Rzetelność, zdobyte przez wiele lat doświadczenie, profesjonalizm oraz uczciwość stanowią priorytet naszych działań.

Naszymi Klientami są firmy, które istnieją już na rynku oraz przedsiębiorcy będący na początku tworzenia własnego biznesu.

Osoby zakładające swoją pierwszą działalność często natrafiają na problemy prawne związane z ochroną danych osobowych Klientów, niekorzystnymi umowami, wyborem najlepszego modelu zatrudnienia, odpowiedniej formy opodatkowania oraz wieloma innymi zagadnieniami. Trudno jest odnaleźć się w gąszczu przepisów funkcjonujących w polskim prawodawstwie, rozrzuconych w wielu aktach prawnych.

Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę tzw. „Inkubatory przedsiębiorczości”. Wprowadzamy ich w świat biznesu, otaczamy ich opieką merytoryczną pomagając we wszystkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Sprawdź pełną ofertę biura rachunkowego.

Młodzi przedsiębiorcy mogą bez obaw wdrażać swoje pomysły w życie. W ramach współpracy otrzymują między innymi:

 • możliwość rozpoczęcia działalności pod szyldem naszej firmy,
 • doradztwo w doborze właściwej formy organizacyjno-prawnej, optymalizację podatkową, księgową, pomoc prawną w zakresie prowadzonej działalności,
 • miejsce do pracy wraz z dostępem do urządzeń biurowych w godzinach wybranych przez młodego przedsiębiorcę,

Według statystyk opracowanych przez US Small Business Administration, 70 procent małych firm przetrwa co najmniej dwa lata, ale tylko połowa z nich będzie nadal działać po pięciu latach.

W RAMACH USŁUG NASZEGO WIRTUALNEGO BIURA OFERUJEMY:

Cechuje nas nie tylko rzetelne wykonywanie zleceń, ale również to, że opierając się na wnikliwych analizach, jesteśmy zarówno partnerami, jak i doradcami naszych Klientów. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań, które pomogą przejść trudną drogę, jaką jest zakładanie lub prowadzenie już istniejącej firmy.

pomieszczenia biurowe

Nasi klienci mają do dyspozycji pokoje biurowe do prowadzenia spotkań z Klientami oraz w pełni wyposażoną salę szkoleniowo-konferencyjną.

media

Nasi Klienci podczas spotkań ze swoimi kontrahentami otrzymują dostęp do internetu, faksu, kopiarki, telefonu czy rzutnika multimedialnego.

obsługę telefoniczną

Na życzenie naszych Klientów prowadzimy obsługę sekretariatu. Rozmowy telefoniczne prowadzone są w imieniu naszego Klienta, który informowany jest na bieżąco o istotnych kwestiach prowadzonych rozmów.

obsługę korespondencji

Sekretariat zajmuje się prowadzeniem dziennika korespondencji, odbieraniem i wysyłaniem korespondencji listownej oraz faksów.

Niepewność, która zawsze towarzyszy powstaniu nowej firmy, nieznajomość rynku, konkurencja itp. powoduje zniechęcenie. Dzięki nam młody przedsiębiorca może swobodnie wystartować w świat biznesu i przekonać się że „Nie taki diabeł straszny, jak go malują”.

Co oferujemy osobom korzystającym z wirtualnego biura?

Przedsiębiorcom już funkcjonującym na rynku oferujemy outsourcing administracji jako nowoczesną strategią zarządzania. Polega ona na zleceniu innemu przedsiębiorstwu zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić swoje zasoby i środki finansowe na obszarach, które stanowią podstawę jego działań i w których osiąga przewagę konkurencyjną.

Komfortowym rozwiązaniem dla firm, które szukają niedrogich, szybkich, funkcjonalnych usług biurowych, księgowych i prawnych są usługi w ramach „Wirtualnego biura”. Pozwalają one zaoszczędzić na kosztach prowadzenia siedziby firmy w pełnym wymiarze czasu.

W naszej ofercie firmy otrzymują w pełni wyposażone pomieszczenia biurowe do:

 • spotkań z Klientami,
 • indywidualnej pracy,
 • prowadzenia szkoleń,
 • przeprowadzania rekrutacji.

Każdy nasz klient otrzymuje możliwość w pełni legalnej, potwierdzonej umową najmu rejestracji działalności, spółki, fundacji itd. pod adresem naszego biura.

Umowa zezwala również na fizyczne korzystanie z biura na przykład podczas kontroli skarbowej.

Usługa zwalnia Cię z konieczności odbierania listów na poczcie, jest więc szczególnie przydatna dla osób pracujących ciągle poza biurem lub prowadzących firmę w Polsce, a mieszkających zagranicą.

Zarządzanie korespondencją

Oferujemy też usługę zarządzania korespondencją. Jeśli z jakichkolwiek względów nie chcesz, by Twoja korespondencja trafiała na Twój adres domowy, wystarczy zostać naszym klientem. Korespondencję możemy jedynie odbierać i przechowywać albo otwierać, skanować i przesyłać na maila. W obu przypadkach o korespondencji, która nadeszła, zostaniesz poinformowany drogą mailową, telefoniczną lub SMS-em.

Oferujemy usługi wirtualnego sekretariatu. Nasz pracownik będzie podejmować Twoje rozmowy przychodzące – zawsze lub wtedy, gdy nie jesteś w stanie odebrać telefonu. Dzięki temu nikt już nie powie, że do Twojego przedsiębiorstwa trudno się dodzwonić. Sprawisz też wrażenie firmy większej, zatrudniającej pracownika odbierającego telefon. Jest to świetne rozwiązanie dla wszelkich osób wykonujących zawody, które wymagają wyłączenia telefonu np. na czas spotkania z klientem, przeprowadzenia jakiegoś szkolenia, wykładu lub po prostu wyjazdu zagranicę.

Temat rozmowy i dane kontaktowe dzwoniącego przekazujemy emailem do klienta wybraną przez Ciebie drogą.

Zalety wirtualnego biura

Do najważniejszych zalet wirtualnego biura warto zaliczyć:

 • profesjonalny wizerunek – dzięki wirtualnemu biuru możesz mieć dostęp do prestiżowego adresu w renomowanej lokalizacji,
 • osobny adres rejestracyjny – wirtualne biuro zapewnia adres fizyczny, którego można dodać do rejestracji firmy. Jest to szczególnie przydatne, jeśli pracujesz zdalnie lub prowadzisz działalność z domu,
 • obsługę poczty i telefonów – możemy obsługiwać Twoją pocztę i połączenia telefoniczne w Twoim imieniu,
 • przestrzeń konferencyjną – oferujemy dostęp do przestrzeni konferencyjnych, gdzie możesz organizować spotkania z klientami lub współpracownikami w profesjonalnym otoczeniu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Pakiet podstawowy
100 zł netto

biura wirtualnego daje możliwość rejestracji firmy Klienta pod adresem 15-237 Białystok ul. Mickiewicza 80/2, co potwierdzone jest stosowną umową najmu.

W ramach pakietu odbierana jest korespondencja lub same awiza w zależności od uzgodnień z klientem.

O korespondencji, która nadeszła informujemy drogą mailową.

Zyskujecie również Państwo dostęp do specjalistycznej prasy i literatury biznesowej, którą dysponuje BRMK.

Pakiet standardowy
143,34 zł netto

zawiera wszystkie składniki pakietu podstawowego,

dodatkowo korespondencja przychodząca jest otwierana, skanowana i wysyłana na e-maila.

W cenie abonamentu pakietu standardowego skanujemy do 40 stron A4 w miesiącu. Skanowanie kolejnych stron odbywa się za dopłatą 30 groszy brutto za stronę.

Dodatkowo otrzymujecie Państwo możliwość zamieszczenia linku do Państwa strony jako dodatkowego wsparcia reklamowego na naszej stronie internetowej.

polecany
Pakiet rozszerzony
162.60 zł netto

zawiera wszystkie składniki pakietu standardowego oraz

dodatkowo zapewnia możliwość korzystania z gabinetu do spotkań biznesowych z dostępem do Internetu w zabezpieczonej sieci w wymiarze 6 godzin miesięcznie wymiennie na 3 godziny/ miesięcznie korzystania z sali konferencyjno-szkoleniowej w ustalonym z nami terminie.

Oferujemy dodatkowo napoje: kawa, herbata, woda.

Pakiet prestiżowy
243,90 zł netto
UWAGA!!! PRZY PŁATNOŚCI ZA 6 MIESIĘCY Z GÓRY, 7 MIESIĄC ZA 50% CENY!!!

zawiera wszystkie składniki pakietu standardowego

dodatkowo obsługę kalendarza spotkań oraz możliwość korzystania z gabinetu biznesowych z dostępem do Internetu w zabezpieczonej sieci w wymiarze 10 godzin miesięcznie wymiennie na 5 godzin/ miesięcznie korzystania z sali konferencyjno-szkoleniowej w ustalonym z nami terminie.

Oferujemy dodatkowo napoje: kawa, herbata, woda.