Doradztwo księgowe i rachunkowe – Białystok

doradztwo

Jedną z naszych specjalności jest specjalistyczne doradztwo księgowe i rachunkowe. Korzystając z naszych usług, możesz szybko dokonać wszelkich formalności związanych z założeniem, prowadzeniem i likwidacją firmy. W ramach współpracy oferujemy eksperckie konsultacje z doradcami zawodowymi. Reprezentujemy Twoje interesy przed instytucjami publicznymi. Zgodnie z danymi Banku Światowego przedsiębiorca w Polsce traci średnio ponad 300 godzin na realizację obowiązków finansowych. Jeśli przekażesz nam swoją rachunkowość, szybko zoptymalizujesz swoje wydatki i koszty, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na skuteczny rozwój własnej działalności!

Doradztwo prawne w prowadzeniu działalności gospodarczej

Wybierając naszą ofertę doradztwa rachunkowego możesz szybko zoptymalizować systemy rachunkowości w Twojej firmie. Analizujemy koszty prowadzenia przedsiębiorstwa, proponując znaczne usprawnienia, które jeszcze bardziej poprawią wyniki finansowe działalności. Udzielamy także porad i konsultacji z zakresu prawa gospodarczego. Podpowiadamy, jak skutecznie zminimalizować obciążenia podatkowego. Jeśli szukasz prawdziwych specjalistów od rachunkowości, którzy przeprowadzą analizę finansową przedsiębiorstwa, wybierz naszą kompleksową ofertę.

W czym możemy pomóc?

  • przygotowywanie wniosków o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej i refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy,
  • obsługa kadr i płac – przygotowywanie dokumentów, wyprowadzanie zaległości, doradztwo przy sporządzeniu prognoz finansowych,
  • analiza planów pod względem skutków finansowych,
  • redagowanie pism i odwołań od decyzji organów podatkowych i ZUS,
  • przygotowywanie wniosków kredytowych i leasingowych.

Oprócz doradztwa księgowego podejmujemy się też przygotowywania wniosków o dofinansowania unijne, a także umów i kontaktów handlowych.

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, jak dobrać najlepsze rozwiązania do Twojej działalności.

Nasze biuro cechuje elastyczny czas pracy w zależności od Państwa potrzeb. Wiąże się to z możliwością dostarczenia dokumentów księgowych poza godzinami pracy biura, po uprzednim kontakcie telefonicznym.