Wszystkie usługi

Obsługa podatkowa firm – Białystok

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę podatkową dla firm z Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi pozwalają na eliminowanie zagrożeń oraz minimalizację obciążeń podatkowych, a także umożliwiają optymalizację działalności gospodarczej i kontrolę nad sprawami finansowymi przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalne doradztwo, analizę odpowiednich przepisów podatkowych, nadzór podatkowy w oparciu o rejestry – zarówno przygotowane samodzielnie, jak i dostarczone

Pełna księgowość

Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o Certyfikat Księgowy Nr 11402/2005, wydany w 2005 roku przez Ministra Finansów, nadający uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kadry i płace

Wydzielając z przedsiębiorstwa dział kadrowo-płacowy mają Państwo możliwość skoncentrowania się na głównej działalności firmy pozostawiając obsługę naszym specjalistom dysponującym profesjonalną i aktualną wiedzą.

BHP

Oferujemy kompleksową obsługę firm z zakresu BHP i PPOŻ (tzw. outsourcing) – w formie umowy stałej lub czasowej związanej z wypełnianiem zadań służby BHP.

Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro to najnowocześniejsza forma prowadzenia firmy. Idąc z duchem czasów, jednocześnie dbając o cenny czas naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych przedsiębiorców chcących prężnie działać w biznesie.

Zakładanie spółek

W każdej chwili możecie Państwo kupić gotową, zarejestrowaną Spółkę, z czystym kontem, bez zobowiązań względem innych podmiotów. Jest to najlepsze wyjście, jeśli potrzebujecie rozpocząć działalność jeszcze w dniu nabycia spółki.

Doradztwo księgowe i rachunkowe – Białystok

W naszym biurze możecie Państwo dokonać formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją firmy. W ramach współpracy oferujemy specjalistyczne konsultacje z doradcami zawodowymi oraz reprezentację przed instytucjami publicznymi.