Services

Obsługa podatkowa firm – Białystok

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę podatkową dla firm z Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi pozwalają na eliminowanie zagrożeń oraz minimalizację obciążeń podatkowych, a także umożliwiają optymalizację działalności gospodarczej i kontrolę nad sprawami finansowymi przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalne doradztwo, analizę odpowiednich przepisów podatkowych, nadzór podatkowy w oparciu o rejestry – zarówno przygotowane samodzielnie, jak i dostarczone

read more
Księgowość

Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o Certyfikat Księgowy Nr 11402/2005, wydany w 2005 roku przez Ministra Finansów, nadający uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

read more
Kadry i płace

Wydzielając z przedsiębiorstwa dział kadrowo-płacowy mają Państwo możliwość skoncentrowania się na głównej działalności firmy pozostawiając obsługę naszym specjalistom dysponującym profesjonalną i aktualną wiedzą.

read more
BHP

Oferujemy kompleksową obsługę firm z zakresu BHP i PPOŻ (tzw. outsourcing) – w formie umowy stałej lub czasowej związanej z wypełnianiem zadań służby BHP.

read more
Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro to najnowocześniejsza forma prowadzenia firmy. Idąc z duchem czasów, jednocześnie dbając o cenny czas naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych przedsiębiorców chcących prężnie działać w biznesie.

read more
Zakładanie spółek

W każdej chwili możecie Państwo kupić gotową, zarejestrowaną Spółkę, z czystym kontem, bez zobowiązań względem innych podmiotów. Jest to najlepsze wyjście, jeśli potrzebujecie rozpocząć działalność jeszcze w dniu nabycia spółki.

read more
Doradztwo księgowe i rachunkowe

W naszym biurze możecie Państwo dokonać formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją firmy. W ramach współpracy oferujemy specjalistyczne konsultacje z doradcami zawodowymi oraz reprezentację przed instytucjami publicznymi.

read more
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting theme is an invaluable partner. Our teams have collaborated to support the growing field of practitioners using collective impact.

placeholder
Donald Simpson
Chairman, Bluewater Corp

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?